Naše společnost Vám nabízí:

Realizace obchodních jednotek
Zrealizujeme Vaší obchodní jednotku dle Vašeho přání. Rádi Vám nabídneme veškeré služby, které Vám ve výsledku přinesou prodejní prostor podle Vašich přání. Zajistíme dle přání zákazníka cokoliv od prvotních návrhů po výslednou realizaci na klíč.
Fit-out prostor, výroba nábytku na zakázku
Máte prostor, který potřebujete dokončit ? Jste na správné adrese. S našimi odborníky bude Vaše prodejna skvostem v obchodním prostoru na kterou budete právem hrdí.
Refity, rekonstrukce a remodelingy
S našimi zkušenostmi v oblasti refitů/remodelingů obchodních prostor i kanceláří pro největší společnosti na našem trhu proběhne rekonstrukce hladce a s co nejmenším dopadem na zákazníka.
Facility Management / Správa a údržba nemovitostí
S pomocí našich zkušených techniků umíme pro naše zákazníky zajistit veškeré činnosti nutné pro technický provoz objektu. Udržením objektu v chodu naše činnost nekončí - vycházíme zákazníkovi vstříc v optimalizaci provozu a prevenci závad, tak aby naše služby byly pro zákazníka přínosné.
Revize, odborné technické prohlídky

Zajistíme pro Vás revize technických objektů z následujících odvětví:

- elektroinstalace (NN, VN)
- vzduchotechnika
- zdravotechnika
- požárně bezpečnostní řešení
- zabezpečovací systémy

Vzdálený monitoring technologií, odečet energií
Nabízíme pro Váš objekt návrh a realizaci technického řešení pro monitorování technologických celků jako je vytápění, klimatizace, vzduchotechnika, vodohospodářství. Umíme i realizovat vzdálené měření energií a spotřeb (elektřina, voda, teplo, chlad)
Havarijní služba
Pro naše smluvní zákazníky zajistíme havarijní službu pro technologie objektů tak, aby Vás náhlé technické potíže nevyřadily z provozu na delší dobu, než je nezbytně nutné.
Ochrana objektu (CCTV / EZS /EPS / Vstupní systémy)
Potřebujete zajistit objekt před nepozvanou návštěvou, nebo kontrolovat dění v něm ? S našimi odborníky můžeme Vaše přání navrhnout i zrealizovat.
Stavební a elektro projekce
Plánujete stavět, nebo rekonstruovat ? Nabízíme Vám zpracování kompletní projektové dokumentace od naší společnosti, která má nejen zkušenosti s projekcí, ale to důležité - s realizací a provozem. Proto Vám vždy navrhneme rozumné a funkční řešení Vašich potřeb.


HAAD Company s.r.o. | Lutovítova 475, 278 01 Kralupy nad Vltavou | haad@haad.cz | +420 774 414 072